Miltelinis dažymas

Miltelinio dažymo paslauga atliekama tiek lauko, tiek vidaus sąlygomis. Lauko sąlygomis dažomos metalinės konstrukcijos, gaminiai yra papildomai gruntuojami cinko oksido milteliniu gruntu.
Dažymui naudojama RAL spalvų paletė.

DAŽYMO KAMEROS IŠMATAVIMAI:
Ilgis: 8,36 m
Plotis: 3,08 m
Aukštis: 2,55 m

REl palete

KAS TAI – MILTELINIS DAŽYMAS?

-Milteliniai dažai yra skirti ypač ilgalaikiam ir patikimam medžiagos paviršiaus apsaugojimui ir dekoravimui. Dengimo būdas labai skiriasi nuo tradicinio. Sausi milteliai užpurškiami ant dažomo ruošinio iš anksto įelektrinti, todėl padengia paviršių ir ant jo laikosi. Tada ruošinys patenka į krosnį, kur įkaista iki dažų lydymosi temperatūros (180 – 200 °C). Čia dažai išsilieja ir polimerizuojasi (sukietėja).

KODĖL JUMS GALI TO REIKĖTI?

Todėl kad:
-tuo būdu gaunamas sluoksnis itin ištvermingas ir atsparus smūgiams.
-dėl puikios adhezijos (sukibimo) ir elastingumo, kurį apsprendžia didelis dervų molekulinis svoris, dažai menkai eižėja netgi paviršių deformuojant, yra atsparūs nusitrynimui, todėl paviršius patikimai apsaugomas nuo korozijos ir cheminio aplinkos poveikio.
-polieteriniai milteliai papildomai saugo nuo ultravioletinio ir klimatinio poveikio.
– technologija nenaudojanti tirpiklių- ekologiška. Neteršiami nutekamieji vandenys ir skiediklių garai nepatenka atmosferon.
– milteliniai dažai, užtikrindami puikią išvaizdą ir ilgaamžiškumą, yra Jūsų gaminio kokybės garantas.

KĄ JŪS GAUNATE PASIRINKĘ MILTELINĮ DAŽYMĄ?

-Mes galime parinkti dažus, atitinkančius praktiškai visus Jūsų keliamus reikalavimus mechaniniam, cheminiam atsparumui ir išvaizdai.
-Bėgant laikui miltelinis dažymas pradeda taupyti Jūsų pinigus.

Gysarda
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
X